لوازم خانگی آاٍگ 

یکی از معروف ترین و معتبر ترین برند های تولید کننده لوازم الکتریکی در سرتاسر جهان می باشد. این  شرکت، آلمانی بوده و مقر اصلی آن در شهر برلین یعنی پایتخت کشور آلمان می باشد. شرکت آاٍگ از نیمه دوم قرن نوزدهم پس از میلاد، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و پس از آن اقدام به گسترش فعالیت‌ های خود کرد. این شرکت لوازم خانگی مختلفی از جمله ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی تولید می کند. به سبب کیفیتی که این محصولات دارند افراد زیادی از لوازم خانگی تولید شده توسط این برند استفاده می‌ کنند. اما لوازم تولید شده توسط این برند آلمانی ممکن است مانند سایر لوازم خانگی دچار آسیب شده و نیاز به تعمیر داشته باشند.

تعمیر ماشین ظرفشوی آاٍگ

 اگر ماشین ظرفشویی آاٍگ شما دچار آسیب شده، می توانید کار تعمیر آن را به دست افراد حرفه ‌ای و متخصص بسپارید. تکنسین های مجرب ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما ابتدا سعی می کنند مشکل به وجود آمده را شناسایی کرده و علت آن را پیدا کنند. پس از ارزیابی کردن از ماشین ظرفشویی، می توان کار تعمیر آن را آغاز کرد. تکنسین های مجرب سعی می کنند از قطعه های با کیفیت که در شرکت ما موجود میباشند برای تعمیر دستگاه برقی استفاده کنند. اگر از قطعه های با کیفیت، برای تعمیر ظرفشویی استفاده نشود ممکن است ماشین های ظرفشویی پس از مدتی دوباره دچار آسیب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاٍگ

ماشین‌ های لباسشویی یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی می باشند که در هر خانه ای  یافت می شوند. ماشین های لباسشویی آاٍگ ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار آسیب شوند و در نتیجه نیاز به تعمیر داشته باشند. تعمیر کار های حرفه ای و مجرب می توانند کار تعمیر ماشین لباسشویی شما را انجام دهد. نکته قابل توجه در خصوص تعمیرات این دستگاه این است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بسیار کم تر از هزینه خرید دستگاه جدید می باشد. امروزه به دلیل مسائل اقتصادی همچون تورم، قیمت لوازم خانگی از جمله ماشین های لباسشویی، رشد چشمگیری داشتند‌. نکته دیگری که در این قسمت باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات ندارید؛ به هیچ وجه نباید شخصا اقدام به تعمیر لوازم خانگی آسیب دیده خود بکنید. زیرا در این صورت ممکن است  لوازم شما  نه تنها تعمیر نشود بلکه دچار آسیب‌ های دیگر نیز بشود.

شرکت پارسا سرویس با بیش از 140 شعبه در سراسر کشور در زمینه ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات آاٍگ، جنرال الکتریک، وایت هاوس و مابِ به صورت انحصاری فغالیت میکند.